Complex

Před vstupem do budov se mají nesmeky sundat, aby se nepoškrábala podlaha atd.?

Odpovědi
Drap

Ano, je to jeden z důvodů. V některých typech nesmeků se obtížně po podlaze chodí.

Kepler

Určitě ano, dokázaly by podlahu zle poničit, zvláště ty s kovovými hroty. Já jsem na to kdysi šel úplně opačně. Byla taková ledovka, že všechny chodníky a ulice byly pokryty 1 cm silnou vrstvou ledu. To bylo něco! S klukama jsme bruslili po celém městě a ostatní jenom závistivě koukali. Při vstupu do budovy jsme na kanady jenom nasadili gumové chrániče.