Džanička

Před třemi lety jsem se po půlnoci dívala na Ptákoviny Martina Dejdara, které se po několika letech opakovaly......

......byla tam ukázka z německých ptákovin, kde nachytali nějakého vědce, a to tak že udělali jako bermunský trojúhelník, že se jako dostali s autem do mlhy, a byly ve Finsku, tam byly na benzině, lidé tam kupovali zmrzlé ryby, dokonce se tam jako objevilo auto z 20 let minulého století, které se taky jako dostalo do mlhy a bylo ve Finsku apod. Viděl jste to někdo? Pomozte mi tu scénku najít.

Odpovědi
ReHu

Já si na ni pamatuju. Byla to dobrá sranda, ale kde to najít, netuším.

Možná na stránkách ČT?

niemand

Také si to pamatuji. Označuji jako Zajímavou otázku a těším se na odpověď. Hezký den