Avatar uživatele
blod

Před třemi lety …

jsem se vsadil s kamaradama ze pujdu pres namesti nahy,prijela tam policie vyzvala me k predlozeni totoznosti zkontrolovala si me a odjela nic vic,hrozy mi zato naky postih nebo je to uz promlceny?od te doby se nic nedeje!jinak doklady jsem mel i s vecma opodal na lavicce!proto me mohli legitimovat.Ka­maradka mi rika ze kdyby me chteli obvinit zadrezli by me rovnou ten den a resili to!je to pravda?uz jsem tu psal ale zadna poradna odpoved muzete mi podrobneji odpovedet co si otom myslite a jestli to je promlcene jestli ma ma kamaradka pravdu?diky zdar

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4605 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

A,není to spíše o tom,že se chceš pochlubit,než,že čekáš,nějakou odpověď? Určitě se nepletu,tuto,stej­nou,otázku,už jsi tady nedávno položil.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kdyby to chtela resit nejakou blokovou pokutou , resila by to na miste. Proste si myslim , ze policie nemohla " delat mrtveho brouka " , tak " ze zakona " zkontrolovali , urcite vam rekli ze uz zadne takove sazky pro priste … a podle me to nedali ani do zaznamu. I kdyz … ja byt policistkou , tak si udelam alespon poradnou fotodokumentaci !
🙂
Nebojte , uz na to nemyslete , nikdo vas uz nezavre a priste uz zadne nahate kravinky ( jen doma ) . ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Před třemi lety i dříve se to psalo s měkkým „i“, ne třemy..
Ono je to teď jinak anonyme? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
varg

a scim by se mel jako chlubit,spis mu nikdo nedokazal poradne odpovedet tak jak pise…musite si poradne cist zadani otazky.Jinak stim bych si hlavu nelamal kamoska ma nejspis pravdu a sohlasim s uzivatelkou -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek