Pred straaasne let y( asi 30 ) jsem si kupovala bile smazene bramburky. Pamatuje si nekdo na ne ? A hlavne ! Daji se nek

Doplňuji:
A kde se popripade daji koupit. Dekuji. -iv-

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím,že ano,jestli se nemýlím,tak dnes se něco podobného prodává pod názvem krekry,ovšem s tou chutí tehdejších se absolutně nedají srovnat.
Mají světlou barvu a chutnají jak polystyren.

Další odpovědi
franku

Já je kupujiv Coopu

sejtanka

Já je koupím kdekoliv,mají je téměř všude,aspoň na Zlínsku ano.

Pantata

zadejte si na Aukru krekry občas tam prodávají polotovar za dobrou cenu a doma dosmažíte podle potřeby kolik chcete

hanulka11

ano mívá je kaufland jmenují se LUPETO podívej se do odkazu

http://intersnac­k.devel.sic.cz/pro­dukty/bohemiachip­s/lupeto