Michal Kole

Před pár sekundama jsem dal otázku a hned zmizla. Co podat hromadnou stížnost na českou obchodní inspekci ?

Dneska jsem se bavil s jedním hostingem a sdružením NIC.cz na jeden problémový web, který není zrovna košér se zákonem a bylo mi řečeno, že jako hosting a jako registrátor domény s tím nemůžou nic dělat, že musí počkat na rozhodnotí soudu.

Mazání otázky je něco HODNĚ podobného a to jde bez problémů.

To fakt nechápu. Web smazat a zablokovat doménu nejde, ale otázku, která nic neporušuje, je napsána slušně je smazána hned.

U toho webu hrozilo riziko finanční ztráty napálených lidí a s tím se nedělá nic. A tady nic nehrozí, maximálně se pár méně inteligentních lidí pobaví a maže se furt.

Nejlepší odpověď
Ar

A nebo si můžeš stěžovat na nádraží.