Před menstruací jíte víc?

Luna napsala že v tomto období jí víc,já to na sobě nikdy nezpozorovala a vy?

Nejlepší odpověď
panenka

Taky jsem na sobě nic nezpozorovala takže si myslím že jím akorát.

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel, ani já jsem to na sobě nepozoroval.
I muži mají své dny.
http://www.pta­koviny-cb.cz/images/Tric­ko%20i%20muzi%20ma­ji%20sve%20dny%206950-65%20inter.jpg

Jahoda

Já jsem o tom nikdy nepřemýšlela. Myslím, že jím pořád stejně a menstruace na tom nic nemění 😉

martina1

Víc asi ani ne,ale někdy se zarazím,na co to vlastně mám chuť.Bývá mi hodně blbě a tak kolikrát nemám na jídlo pomyšlení a sníst oběd bez přemáhání je výkon.Pak se přistihnu,že jím samotný salám,jen tak,nebo dvacet deka nivy je dobrý zákusek.Jindy takhle „neprasím“.