Nikkol

Před kolika lety jste se poprvé dostali k internetu?

Nejlepší odpověď
Hanač

V roce 2006 to mi rodiče koupili muj první počítač

Další odpovědi
Elk

Přemýšlím a myslím, že to bude zhruba deset až jedáct let co to ke mně dorazilo a vím, že jsem z toho byl tumpachovej…

iceT

V polovině roku 2010 jsem si pořídila ntb a internet,ale několikrát předtím jsem navštívila i-netovou kavárnu

anonym

12, nebo 13 let – vzpominam na to podle deti. 🙂 -iv-

GM

V r. 2007, to jsem si koupila svůj první vlastní počítač. V práci neexistovalo dostat se na internet.

Terryle

poprvé jsem net viděla a „sáhla“ si na něj asi před 15,16 roky u táty v práci. A cca před 12 lety jsme pořídili připojení i domů a od té doby vlastně pořád.