Avatar uživatele
ReHu

Před chvílí jsem málem přehlédla na přechodě chodce.V protisměru auto,svítilo a chodci v černém oblečení.Také to znáte?

Doplňuji:
Já jela pomalu. Je to mezi obchoďákama.
Ale např světlejší bunda nebo kabát by byla lepší.
Skvělý jsou reflexní pásky na sporovních bundách.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, anonym před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Lidi jsou obecně pitomý… choděj v tmavým a spolíhaj na to, že když oni ví o autě, ono ví taky o nich. Máma na to nadává neustále.
Stejně jako musí být osvětlený auta, měli by být aspoň během zimního času osvětlení i chodci… mít blikátko na kolo nebo reflexní pásky. Vždyť to stojí pár korun…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Vzhľadom na to, že v súčasnej dobe autá nejazdia len po ceste, ale aj po chodníku a trávniku (čakám, kedy budú jazdiť po schodišti), keď vidím, že lampy na sidlisku nesvietia dám si svetlú bundu a aj pes má reflexné pásky (obľubená reflexná vesta)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Přechod pro chodce by měl být osvětlen, na druhou stranu řidič je povinen jet takovou rychlostí, aby mohl před přechodem pro chodce zastavit.
No nic, snad ho nechceš navlíct do reflexní cesty? :D:D
Ale je pravda, že tmavé oblečení není to pravé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

znám dokonce mám nejhorší skušenost kdy jsem jela po náledí večer a ze tmy se vynořil chodec odkud a kam šel nedávalo smysl přecházel silnici kde po obou stranách je jen pole navíc byl taky celý v černém a opilý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

A taky mě dost točí ty přechody těsně za kruháčem,nebo křižovatkou a po něm přecházející ,,chytří " chodci,kteří žijí v domnění,že mají absolutní přednost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Den před tím,než jsem tu pitomost provedl,na přechodu srazilo auto sestru ze špitálu,která šla ze služby.Bohužel zemřela.Probírali jsme to s kamarádem,potom jsem sedl do auta a první světelnou křižovatku jsem přejel v „pohodě“ na červenou.A téměř v pravé poledne.Nevím,kdo tenkrát rozhodl,že na tom přechodu nikdo nebude,možná by mu ani ta reflexní vesta nepomohla,ale díky mu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Nejhorší věc ze všeho – jednooké auto svítící jen u krajnice, tma a nekvalitní vozovka. Říkáte si motorkář, tak to když se té díře vyhnu tak se v pohodě vejdeme a najednou z motorky je auto a z auta šrot..:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Miloval jsem neosvětlené cyklisty,kteří se v nejméně vhodném okamžiku vynoří ze tmy.
Strážní andělé určitě jsou,jen jsem nevěděl jestli zasáhl můj,nebo toho vola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Znám, rozčiluji se, ale taky chodím hodně v tmavém. Ale reflexční pásek mám a v pracovních oděvech a marketech se nechají koupit zimní čepice s reflexčním proužkem.
Když si dáte do vyhledávače reflexční pásky, přívěsky apod., tak byste mohli najít prodejce různých reflexčních přívěsků, nášivek apod. pro děti do 149 let se určitě něco vybere.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jednou předemnou přes hlavní silnici přejížděl večer z pole na pole traktor,který byl osvětlený, ale za sebou táhl nějaké dlouhé brány na orání,ty nebyly vůbec osvětlené.Měl jsem docela problém to ubrzdit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Přijde doba, kdy bude povinnost nosit reflexní doplňky.
Už aby to bylo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek