Avatar uživatele
hanny 2

Před časem tu byl dotaz,kde se dá koupit grónská pomazánka.Víte,co všechno ta z Tesca obsahuje?

# http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/675505-peklo-na-taliri-gronska-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? aramah, kapka, anonym, Weroniq, Lucijej, Damiana, Illines, veruska, Kohut57 před 4351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Uff ! Diky za ecka ! Uz jsme se lekla, ze nam tam semleli i Inuity . ( Eskymaky ).
🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Ajta Krajta! To je ale fujtajbl.:-(
Jenže se to dá čekat, nejde pouze o Grónskou pomazánku, všechny polotovary, konzervy a megaextra trvanlivé „potraviny“ jsou logicky nadupány vším možným, umělým. Nekupuji, nepodporuji, zdraví mého milého (i mé) je mi drahé.
Jen mě štve, že i když si člověk myslí, že si dá obyčejný chléb s máslem a ředkvičkou, stejně musí dobře vybírat, aby ho totální hochštapleři nenapálili nějakou záludností. Je děs, co se dneska v klidu dostane na náš trh.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kohut57

Tedy, to je hrůza!!! Naštěstí nic podobného již delší dobu nejím. Žádné polotovary a vše čerstvé. Mám doma super kulinářku v osobě manželky, tak mohu v klidu a s chutí a zdravě jíst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Tak to čučím,jedna hrůza.
:((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

samý humus blee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Weroniq

hele, to by už člověk v dnešní době nemohl sníst nic.. když chutná, tak chutná a čas od času.. my vždycky kupovali u pultu grónskou na váhu a tam složení nejde zjistit..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek