hanny 2

Před časem tu byl dotaz,kde se dá koupit grónská pomazánka.Víte,co všechno ta z Tesca obsahuje?

# http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/675505-peklo-na-taliri-gronska-

Nejlepší odpověď
anonym

Uff ! Diky za ecka ! Uz jsme se lekla, ze nam tam semleli i Inuity . ( Eskymaky ).
🙂 -iv-

Další odpovědi
Damiana

Ajta Krajta! To je ale fujtajbl.:-(
Jenže se to dá čekat, nejde pouze o Grónskou pomazánku, všechny polotovary, konzervy a megaextra trvanlivé „potraviny“ jsou logicky nadupány vším možným, umělým. Nekupuji, nepodporuji, zdraví mého milého (i mé) je mi drahé.
Jen mě štve, že i když si člověk myslí, že si dá obyčejný chléb s máslem a ředkvičkou, stejně musí dobře vybírat, aby ho totální hochštapleři nenapálili nějakou záludností. Je děs, co se dneska v klidu dostane na náš trh.

Kohut57

Tedy, to je hrůza!!! Naštěstí nic podobného již delší dobu nejím. Žádné polotovary a vše čerstvé. Mám doma super kulinářku v osobě manželky, tak mohu v klidu a s chutí a zdravě jíst.

aramah

Tak to čučím,jedna hrůza.
:((

50centes

samý humus blee

Weroniq

hele, to by už člověk v dnešní době nemohl sníst nic.. když chutná, tak chutná a čas od času.. my vždycky kupovali u pultu grónskou na váhu a tam složení nejde zjistit..