terry

Před časem byly v prodeji 0,25 hnědé lahvičky Coca-coly Blak s příchutí kávy. Jsou ještě někde ke koupi?

Mně moc chutnala, ale už jsem je dlouho nikde neviděla.
V ČR asi ne, ale třeba někde jinde.

http://ekonomi­ka.idnes.cz/tes­t.aspx?c=A091215­_211346_spotre­bitel_mmb

Chutnala ještě někomu?
Doplňuji:
mojitek – prosím, do kolika hod odpolko na té Kolbence jsou? Zkusím to. Díky.

Nejlepší odpověď
mojitek

colu s prichuti kavy tata kupuje v Praze na burze(Kolbenova ul.,sob a neď.)

Další odpovědi
slipknotak

ano jsou nedávno sem je viděl na benzínce v Chomutově

suaeda

Coca-colu Blak jsem ještě nepil, ale pokud je v tom cítit káva a obsahuje to můj oblíbený alkaloid kofein, tak to se po ní musím podívat.

baghira

C-C Blak se nevyrábí myslím od roku 2009, to na té benzínce mají pěkně staré zásoby.
Na druhou stranu, pokud je tam ještě mají, stálo by za to je vykoupit – na eBay se Blak prodává jako sběratelský předmět za slušný peníz.
http://www.eba­y.com/itm/Uno­pened-2006-Bottle-Coca-Cola-Blak-Black-Rare-/260789475622­?pt=LH_DefaultDo­main_0&hash=i­tem3cb8439926#ht_1132wt_­963

http://www.eba­y.com/itm/Very-Rare-Coca-Cola-Blak-Aluminum-Test-Bottle-low-price-/130557029148­?pt=LH_DefaultDo­main_0&hash=i­tem1e65ce2b1c#ht_638wt_9­36

Reuef

opravil bych baghiru – ty lahve v odkazu maji v popisku ze to jsou protypy ktere nebyly uvedeny na trh a proto maji takovou sberatelskou hodnotu…

salsa verde

já si kupuju korunní kávovou, já vím že to není přesně to co hledáte, spíš jen tak pro zajímavost a pro mojitek: zdravím moc a moc, dlouho jsem tě tu neviděla 🙂je fajn že jsi tu!

mojitek

už tu jsem jenom sporadicky,to je fakt,a také Tě zdravím 😉
jinak pro tazatelku: Kolbenova (myslím že č.50),jsou tam sobota a neděle,nejlepší je projít to tam od 8–9h do 12h .Nevím co je to za značku Coly,ale hodně lidem chutná.Přiznám se že mě ne,to já si pochutnám buďto na Cole nebo na kafíčku 😉