anna.m

Před barákem nám houká auto

Před domem nám už týden houká auto, asi to mají rozbité, protože to houká každou půl hodinu a je to dost hlasité i v noci. Můžu s tím něco dělat? Třeba ho nechat odtáhnout? Majitele neznám , ani jsem ho tady neviděla, nejspíš bydlí dost daleko, aby se v noci vyspal :)

Nejlepší odpověď
Mapel

Je to otázka pro policii. Jedná se o rušení nočního klidu.

Další odpovědi
www

Nahlásit na ÚMČ, jsou povinni provést další opatření.

mcquak

Tohle jsem nedávno taky řešil s MP a ti mi sdělili, že s tím nemohou nic dělat, přestože odtahují špatně parkující auta jako o závod.

P.T.

Mému kolegovi začne houkat auto pokaždé, kdy např. taxikář v jeho blízkosti použije vysílačku 🙂 s tímhle se asi bojovat nedá…

roxy52

Taky nám to dost často dělalo nějaké auto před barákem.Ale nejhorší je to,že se to krásně naučila andulka napodobovat,takže jako by to auto tady houkalo stále.(Ještě že v noci andulky spí) 😉