annas

Přečtěte si vtipy …

  1. Horský vůdce v Alpách říká turistům: „Jsou tady medvědi, choďte proto pouze po vyznačených cestách. Tady máte zvonečky a pořád zvoňte. A hlavně se vyhýbejte cestám s medvědím trusem!“ „Jak ale poznáme, že je to zrovna medvědí trus?“ „Jsou to takové velké hromady plné zvonečků.“
  2. Pavel zkouší Honzu: „Víš, kdo byl Kolumbus?“

„Ne.“

„Člověk, co objevil Ameriku.“

„Jak to víš?“

„Vím, protože chodím třikrát týdně do večerní školy.“

Po nějaké době se potkají. „Víš, kdo to byl Gutenberg?“

„Ne.“

„Kdybys chodil do večerní školy jako já, tak bys věděl, že to byl vy-nálezce knihtisku.“

Při dalším setkání předejte Honza Pavla: „Víš, kdo je to Richard Janáček?“

„Nevím, nikdy jsem o něm neslyšel.“

„Chlap, který třikrát týdně navštěvuje tvoji ženu, zatímco ty jsi ve škole!“

Odpovědi
anonym

Vážená dámo, dovolte abych si nyní na Vás připil štamprli rumu. To co se dnes děje na Odpovědích, to není ani na ulici. Tak na zdraví a šťastný pěkný nový rok. Píši to malými písmeny protože jde o celý rok.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=y­tiGCOYiPns

Pomelo74

Znám lepší