Neonka

Přečtete si dnes – i jako dospělí – rádi pohádku ?

Byla jsem s kamarádkou na dovolené a velice mě překvapilo, že si na cestu vzala dvě knihy pohádek. Zajímalo by mě, jestli i vy – jako dospělí – si někdy k pohádkové knížce taky sednete. 🙂

Odpovědi
hanulka11

Tak to mě nenapadlo.

anonym

já ano,čtu je svému dítku,ale moje kamarádka pravidelně kouká na kouzelnou školku,je to pohádkový pořad pro děti,i když ještě děti nemá

anonym

Moc rád bych si nějakou přečetl. Ale přes monitor nevidím na knihu.