TheTomas68

Preco sa treba dotykat miest na koncatinach pri poraneni miechy?

Odpovědi
Tw!st

Nejsem doktor, ale řekl bych, že je to takové cvičení, aby člověk obnovil schopnost pohybu všech končetin a zlepšil koordinaci a cvičil ochablé svalstvo.

Dochy

Nevím co přesně myslíš. Ale jestli to co já, tak jde o test zda jsou v pořádku nervy vedoucí do končetin…

marci1

Človek s poranenou miechou nemôže pohybovať dolnými končatinami, neovláda ritný zvierač a keďže po úraze ochrnie aj svalovina močového mechúra, chorý nemôže močiť.
http://refera­ty.aktuality.sk/po­ranenia-mozgu-miechy-a-perifernych-nervov/referat-4127