buzova

prečo sa mi nedá ohodnotiť odpovede? sú veľmi užitočné

ľuďia ktorí mi odpovedali mi veľmi pomohli a nemôžem ich ohodnotiť. tlačitka na stránke sú nefunkčné

Nejlepší odpověď
Protiva

A k čemu jim to bude?
jestli jim chceš poděkovat, tak jim pošli zprávu. Přece je nechceš nutit, aby si neustále procházeli své odpovědi a sledovali hodnocení.

Další odpovědi
mosoj

Počkej ještě chvilku. Na tomto serveru se občas dějí prapodivné věci. Jednou nejde to, po druhé zase ono. Mně zase dělá dosti často problém psaní do okénka odpovědi. Kurzor si dělá co chce , zmizí a nemohu ho dostat tam kam potřebuji.

anonym

Nezbývá Ti, než napsat adminovi na info@odpovedi.cz. Taky mi každou chvíli něco nejde, takže unavuju, píšu a píšu. Lepší radu nemám.

johana 56

Jedním z důvodů může být omezený počet bodů, prokteré smí uživatel z kategorie registrovaný v jednom dni přidělit.
Doplňuji:
Dole v Nápovědě je tabulka bodování a limity.

terry

Je možné, že jsi překročila limit. Začátečníci mají nižší.
Přečetla sis pravidla?

anonym

Tak to máš divný jelikož mě vše jde.

cochee

Nepoužíváš starou verzi Internet Exploreru? Aktualizuj jej anebo nainstaluj jiný prohlížeč.

johana 56

Zasloužila bych pár facek…body,které…, pro tam nepatří,omlou­vám se.