led

Prečo nemôžme vidieť pôvodný text dodatočne upravenej otázky?

Dosť často vidíme pod otázkou poznámku o jej oprave. V predchádzajúcich verziách tejto stránky sme mali možnosť vidieť všetky opravy/ zmeny textu. Tým sa aj zabránilo , že pri zmene zmyslu otázky, odpovede pred touto zmenou neboli „mimo mísu“. Teraz, žiaľ, po upravení otázky/odpovede, či už autorom, alebo poverenými editormi (annas a qeuntos), už pôvodný text nevidno.

Z akého dôvodu to nemôžme, alebo nesmieme, vidieť? Alebo je taká možnosť, čítať aj pôvodný text pred úpravou, ktorú som ešte neodhalila? Prosím, poraďte mi ju. Ďakujem.

Ďakujem tým, čo odpovedali, ale rozhodnúť, komu patrí sláva víťaza môžem len jednému. Kto prvý pretrhol cieľovú pásku?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… lze, stačí kliknout na „upravovatele“ a objeví se historie úprav … vlastní zkušenost … právě ověřena …
… děkuji za ocenění …

Další odpovědi
annas

Stačí kliknout na Upravil.

Úprava otázek.

Led nesouhlasím s vámi., protože nemáte pravdu. Dělám to navíc, jak vidím, je to zbytečné.

Vždy nechávám původní dotaz právě kvůli tomu, že někdy tazatel smaže mou vloženou původní otázku v doplnění a napíše jinou.

Další skutečnost, v otázce je gramatická chyba, někteří odpovídající na ni reagují dříve, než ji upravím. Proto otázku opravím a chybnou , tedy tu původní, nechám v doplnění.. Jinak by reakce neodpovídala skutečnosti.

Není mou povinností vkládat původní otázky, jen je mám upravit,.

Jeden uživatel mně nedávno vytýkal, proč vkládám do doplnění původní otázku přesto, že sám reaguje na chyby v otázce před úpravou.

Viz např. zde
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-latka-zpusobuje-rakovinove-bujeni-v-azbestu

anonym

Stačí, když kliknete na kolonku se jménem uživatele a zobrazí se Vám původní i upravený text.

led

annas, stačilo to raz napísať.
skúste okúpať klávesnicu, aby sa klávesy nelepili. Dajte do vrecúška a normálne sprosto vyperte.
Ale pred tým ju odpojte 🙂