led

Prečo bola odstránená barbakanová otázka o záporných postavách našej histórie

Niekto bol ´šialene´rýchly. Položil podľa mńa nezávdnú otázku Čo bude příště: kolaborant – bomzák – mazal. Kým som dopísala odpoveď otázka bola preč. Barbakan má uzavretý (privátny) profil – nemôžem mu písať

V mojej odpovedi bolo: staré odumiera, nastáva doba radosti a poctivosti – ďalší stupeň bude ´slušný užívateľ´

PS.
tak a teraz ma vymažte: " kto za pravdu horí…„
Doplňuji:
Ad bolak, váš odkaz je nefunkčný. oznámilo mi "Zprávu není možné odeslat.“

Nejlepší odpověď
bolak

zřejmě je to problémový hoch :)

zkus mu napsat tady > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/send-p-m/9644

kdyby to nešlo, tak si tě bude muset přidat, mně taky tenkrát psal a já mu odepsat nemohl, přesto že mi potvrdil následovnictví…ne­rozumím tomu jak to tady funguje

Další odpovědi
hanulka11

a já si ji ani nepřečetla

briketka10

a já zase odpověděla na tu minulou a ta zmizla cuculescublescu a viděla sem zas ohavný červěně
otázka byla odstraněna !

Drap

Tak to už je dnes nejméně druhá barbakanova otázka, kterou jsem ani nepřečet.
Z toho usuzuji, že všechny záporné postavy ještě vymázány nebyly.

anonym

Rád bych odpověděl,ale byl jsem upozorněn ,že můžu obdržet BAN,jak s radostí píše Dr.Axl! Mlčím,ale ticho nebudu!

Děda Louda

Někdo zjistil, že se vedou i takovéto záznamy. Paměť národa je prevít.

anonym

Chlapec se vytahoval

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mazete-otazky

tak mu to dal někdo sežrat.

bolak

led: tak už to maj asi ošetřený, dřív to fungovalo ;)

led

Zjavne niekto nechce poznať svoju budúcnosť.