Avatar uživatele
anonym

přechodné, trvalé bydliště

Chtěl bych se zeptat, může se bez mého svolení přihlásit přechodně či trvale cizí osoba aniž bych o tom byl informován. Jeli jí zasílána korospondence od soudů a pod. má to vliv na mě jako vlastníka nemovitosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5245 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

Institut přechodného bydliště již neexistuje. K přihlášení k trvalému bydlišti potřebuje přihlašující se souhlas majitele, pokud jste tedy majitelem bytu či domu, bez Vašeho svolení se k trvalému bydlišti v něm nikdo přihlásit nemůže.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

bez tvého svolení pokud jsi majitel nemovitosti nebo bytu se nikdo na tvou adresu přihlásit nesmí.taky jsem měla stejný případ jako ty.dojeli ke mně policajti že jestli u mě bydlí nějakej vaculík že mu chcou dát obsilku ze zdravotní pojištovny řekla jsem jim že tu nikdo takový nebydlí.zašla jsem si na úřad v trvalém bydlišti zeptala se jestli je možné aby když o tom nevim byl někdo u mě nahlášen řekla mi že to bez mého svolení nebo manžela nejde.tak bud v klidu a vždy to dej nazpět na poštu s tím že na tvé adrese se nikdo takový nezdržuje a nebydlí a at to tedy pošlou nazpět odesílateli

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek