marci1

Přecházet přes cestu a přechod hledíc do mobilu?

Pořád se o tom mluví a stále si lidé nevezmou ponaučení, aby dávali pozor. Bohužel. A pak se stane vážná dopravní nehoda. ☹
Video zde vkládám jako odstrašující příklad.
(Video je označeno, že není pro slabší povahy!)
https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/chlapec-v-brne-koukal-do-mobilu-a-smetla-ho-tramvaj-policie-zverejnila-video-40294011

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to smutné, lidi jsou nepoučitelní. Jsou řidiči – šílenci, kteří za jízdy dokonce píšou i esmesky, věřila bys tomu?

Další odpovědi
Drap

A co s tím? Blbec je zkrátka nepoučitelný.

iceT

Hele, v Olomouci jsou na chodnících u přechodů namalované bílé obrysy ležících těl a toho hlášky jako Ondřej psal, Vilma sdílná… a pak nějaké varování. Že lidi běžně přecházejí/pře­bíhají přes cestu mimo přechod je běžnou věcí.

Edison

Co byste čekali… Brno…

zjentek

Přecházet přes cestu a přechod hledíc do mobilu? Nic senzačního. Pro někoho běžný, spravedlivý postoj k životu. Ať tedy žijí pouze pozorní, vnímaví, silní a vůbec vyvolení. Selekce nutná. Jak vidno, probíhá dobře, bez problémů. Díky za bodík. (;

Ametyst

Takový jeden mladý chodec v kapuci a se sluchátky vkročil na nechráněný železniční přejezd, a vlak ho sešrotoval. Mladá telátka nemají respekt ani před tunami železa. Totéž na silnici-přecházejí za hlasitého smíchu ve skupinkách kdekoliv mimo přechod.

Edison

Přirozený výběr. Konečně se vracíme k základním přírodním principům. Je to v zásadě neodvratný důsledek elektronizace společnosti, vytváření osobních sociálních bublin, absolutní ztráta interakce s okolím. To musel být nutně člověk neschopný jakékoli normální interakce s jinými lidmi a jak vidno i s věcmi.

zjentek

Marci, já dnes zubošťourem odlepil muchu z mucholapky. Takovou tu zelenou, s metalízou. Proč? No protože za tu mucholapku chuděra nemohla.