štamgast

Přečetl(a) jste si Kodex uživatele? Já ještě ne, ale ještě dnes to napravím.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ano

na to, jak dlouho tady straším, už by to bylo skoro záhodno ;{)>

Další odpovědi
hanulka11

Ano

S tím se ani nechlub , to je základní věc, kterou by měl každý udělat jakmile se někde zaregistruje .

MacChill

Ne

Přiznám se, celý sem jej nepřečet, ale každý přece musí vědět jak se v tomto typu komunity chovat a jakým způsobem zde fungovat

anonym

Ne

Tak mi sem pak napiste co tam je. 🙂
Jsem tu od unora . 🙂 Ale casto s tu o tom " dole " pise, tak se to dozvidam postupne.

  • iv-

Vlk-Gabriela

Ano

Ale zatím jsem kodex uživatele jenom pročetla.

anonym

Ano

Jak píše Hanulka, vždyť se registrací zavazuješ, že jej budeš dodržovat!
(Už starořecké právo uvádí, že neznalost zákonů neomlouvá).

briketka10

Ano

to se musí..

marťa382

Ano

Heřman

Ano

To děláte dobře dříve jsem měl problémy ale teď už ne díky KODEXU.