Avatar uživatele
luky.1986

Který film vas zklamal a nechápete jeho vysokou pozici v žebříčku/po­pularitě, a u kterého filmu je to naopak?

Který film vas vylozene zklamal a nechapete jeho vysokou pozici v zebricku/po­pularite a je naopak film, ktery je treba prumerny, ale vas oblibeny? Cim vas treba zaujal?

Precenovaný a nedocenený film.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3036 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Každý divák má jiný vkus, hodnotí filmy podle svého. Často o oceněních filmů rozhoduje úroveň zpracování, aktuálnost děje, kamera atd.

Uvedu jen dva české filmy., i když by se jich našlo určitě víc.

Osobně bych tolik necenila Troškovy Babovřesky, i když jde o komedii a nejnavštěvovanější film. . Viděla jsem jen první díl, ale nebavila jsem se, „košilatý humor“, který se objevuje u puberťáků., nadměrná blbost aktérů atd. mě nezaujaly.

Nedávno jsem něco hledala na netu a narazila jsem na Vláčilův film Ďáblova past, který natočilpodle románové balady Mlýn na ponorné řece od spisovatele Alfreda Technika, Nějak zapadl.

Film se mně líbil, připomněl mně historii, dobu baroka, rekatolizaci, náboženský fanatismus, ovládání nevědomého lidu, kacířství.
Moravský kras, krásná příroda, milostný příběh.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?luky.1986 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Muffz

Precenovane – Avatar, Gravitace
Podcenovane – asi Sucker Punch… sice je to castecne blbost, ale libila se mi originalita scenare, dva paralelni svety vzajemne propojene. Melo to mezery, ale napad tam byl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kura

Pokud nevadí, napíši seriál. Naprosto přeceňovaný je Chicago Fire. Z hasičské práce je vidět doslova pár vteřin, ale vše okolo je podřízeno vztahům mezi postavami, taková ordinace v růžovce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek