Michal Kole

Prčo majitelky hárajících fenek nechtí dovolit Danovi si užít, když prodej štěňat je lukrativní a výnosný ?

Nejlepší odpověď
jpau

Jaký pán takový pes, proto si neužije ani Dan, ani Ty 😛

Další odpovědi
anonym

Kup si fenu k Danečkovi a budeš finanční magnát.

Dudu855456

To je sice hezké,ale ne vždy se štěňata udají a také je zde riziko,že nebudou v dobrých podmínkách.A ví­te,že na světě je 400 – 500 milónů psů? Proč je tedy nadále rozmnožovat?Pokud chce Dan „skákat“ nějaký větší plyšák mu určo pomůže!

zjentek

protože netuší, co v tvém danovi všechno je ,)

iceT

Výnosný a lukrativní asi ano,pokud je tvůj Daneček nějaké echt plemeno,ale jestliže máš podvraťáka,tak se nediv,že paničky nechtějí Danečka připustit.

Bobík147

Protože kdyby to bylo tak hrozně lukrativní a výnosné, tak se nechá fena objet každým psem z ulice. Většinou se o páření domlouvají majitelé podle svých požadavků. Není to akt, který proběhne během venčení.