Mekel

Prchli byste radši?

Kdyby se muž jevil takto: je nestabilní a jeho chování v určitých případech vykazuje náznak psychické poruchy (zřejmě schizoidni). Prchli byste v začátku seznámení?

Nejlepší odpověď
elkon

Takový člověk může být nebezpečný a měl by se léčit. Nechtěl bych s ním být ve styku. Omlouvat jej může tak akorát někdo, kdo je na tom podobně.

Další odpovědi
Rokio

Pokud by měl jiné kladné kladné charakterové vlastnosti, které by tento hendikep vyvážily, tak bych možná ve vztahu pokračoval, pokud bych byl žena.

Disraeli

Podle otázek, bych určitě prchnul. Něco s tou psychikou tam určitě bude v napořádku (nemyslím toho/ty chlapce). ;)

GM

Pokud bych měla zkušenosti, které mám dnes, utekla bych hodně daleko. Bohužel mladým a zamilovaným se to těžko vysvětluje, myslí si, že kvůli nim se jejich protějšek změní. (Zeť schizofrenik, místo aby bral léky chlastal, svou ženu týral. Sebevražda, zůstali po něm 2 malí sirotci.)