meTTax

Pražská Filharmonie – Váš názor (titanic)

Co myslíte vy, která verze se Vám líbí více?
http://www.you­tube.com/watch?v=gtAP­C3gwG_0 – originál

nebo

http://www.you­tube.com/watch?v=a0o­iKlB9Om0 – Pražská filharmonie

Co se Vám líbí více? Já jsem právě našel tu filharmonii, dal si ji do sluchátek a jen poslouchal, měl jsem husí kuži až na nose.
Píseň zná doufám každý :)
Díky za Vaše názory!
Doplňuji:
Myslel jsem to spíše čistě v tom, jak je to zahráno, když byste si odmysleli ten hlas.
Děkuji za Vaše názory, souhlasím, že hlas vyjádří to, co žádný nástroj ne.

Nejlepší odpověď
beer

Obě jsou nádherné, ale poněvadž mám rád lidský hlas, tak víc ta zpívaná – original.
Doplňuji:
Pokud by tam hlas nebyl, tak určitě instrumentální. Jenže jedna skladba je dělána právě pro hlas, druhá zase pro nástroje. Těžko tedy právě tyto dvě porovnat.

Další odpovědi
fcoop

Jóó – Titanic.....taková pohádka pro dospělé.Tam je „všechno“. Nádherný,velmi působivý příběh.Skutečnost byla jistě daleko syrovější.

Lidský hlas dokáže vyjádřit a evokovat spoustu emocí – žádný nástroj ho nikdy nemůže nahradit.
Ta zpívaná,originální verze mně proto sedí daleko víc,než ta instrumentální.

anonym

Myslím si, že by se mi líbily obě verze. Zpívanou samozřejmě znám, ale tu instrumentální jsem ještě zatím neslyšela. Tak snad někdy.