jakho

prázdniny se krátí

proboha, co budeme dělat prázdniny skoro končí :( Jak to řešíte Vy ? Poradíte ?

Nejlepší odpověď
bolak

to sou nervy viď? tak dokončit osmou třídu a alou do práce, ať se těm stresům příští rok vyhneš..

Další odpovědi
Drap

Budeme se těšiot na další........nic jiného nezbývá.

marci1

Ještě více než polovina prázdnin je před námi a bude krásně ! Stále si vymýšlíme, co budeme podnikat a pořádně si to užíváme. Proč pořád ten pesimismus ? 🙂

Sarrow

To chce klid a láhev v ruce :D

gagaga

optimisto !!