mikiva

Prázdné obaly z čaje Pickwik

Víte, prosím, někdo o někom, kdo sbírá prázdné sáčky od čaje Pickwik?

Nejlepší odpověď
hanjimka

Papírové sáčky od čajů-ty barevné se sbírají kvůli Tea bag foldink.Což je skládání a zdobení různých věcí právě ozdůbkami z těchto sáčků.Doporučuji www.brydova.cz a zadat název.

Zdroj: www.brydova.cz

Další odpovědi
Blecha

O nikom takovým sem neslyšel a ani nevím na co by to chtěl – možná tak od vajíček :D

ReHu

Také o nikom nevím, proč je nevyhazuješ?

Michal

Já o nikom nevím,ale pro mne je to nová informace,že by mohl někdo takový existovat.