maritha

Právo a ochrana spotřebitele při využívání služeb cestovní kanceláře, dotazník k BP

Dobrý den, Vážení uživatelé, 🙂

chtěla bych Vás moc poprosit o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci na téma Právo a ochrana spotřebitele při využívání služeb cestovní kanceláře. Cílem tohoto průzkumu je zjistit, do jaké míry jsou čeští spotřebitelé informováni o svých právech při využívání služeb cestovní kanceláře.

Dotazník k vyplnění: http://25158.vy­plnto.cz/

Dotazník obsahuje celkem 25 otázek a jeho vyplnění trvá maximálně 5 minut. Dotazník je zcela anonymní.

Předem Vám moc děkuji za Vaši ochotu a čas.
Za každý vyplnění dotazník budu velmi ráda, moc mi tím pomůžete.

Martina Kmoníčková, studentka Mendelovy univerzity v Brně

Odpovědi
Drap

Stalo se. Pžeji mnoho úspěchů při tvorbě bakalářské práce.