kokos23

Právník zdarma

Existují právíci,kterým se za radu nebo za napsání dokumentu nemusí platit?Pokud někdo bude vědět,kam se obrátit,budu moc ráda.Děkuji Hanka
Doplňuji:
HerbiG,díky za radu

Nejlepší odpověď
HerbiG

urcite jsou … ale nevim kde :(

Další odpovědi
standa

Pokud máte na mysli internetové právní poradny, tak na internetu jich naleznete určitě desítky, přístup na řadu z nich je placený (odpovědi budou určitě kvalitnější) a určitě naleznete i neplacené. Problém může být někdy s kvalitou a rychlostí odpovědí…

Mezi on-line ´právní´ poradny lze s úspěchem počítat i tento server 🙂

Pokud máte na mysli ´poradnu´ včetně osobního kontaktu s právníkem, která by byla zdarma, tak takových je jako šafránu.

Níže ve zdroji je odkaz na Centrum sociálních služeb, které kromě jiného provozuje ´právní poradenství´, ALE POZOR ne pro všechny, musíte prokázat určitou nepříznivou sociální životní situaci (tedy je to lehce diskriminační).

Takovýchto center je samozřejmě po republice habaděj, takže podle místa bydliště na internetu určitě naleznete.

Zdroj: http://css.krum­lov.cz/index.php?pa­ge=page&pid=112

afro.minerva

Slyšela jsem dnes, že na pracovních úřadech by měla být právní poradna zdarma pro všechny. Nevím to ale s určitostí. Musíte se tam jít osobně zeptat.

atriplex

Někdy nabízejí právní poradnu zdarma obecní úřady (ve velkých městech), ale rozhodně se připravte na šílené fronty.

Zdroj: http://www.pra­ha4.cz/2255_Prav­ni-poradnu-najdete-opet-na-radnici