james011

Právě se koukáme na hvězdy a skoro všechny blikají červeně a zeleně, střídá se to, letadla to nejsou, jsou na místě UFO?

hvězdy

právě se koukáme na hvězdy a skoro všechny blikají červeně a zeleně střídá se to, letadla to nejsou, jsou na místě ufo?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Rozhodně UFO. Když vlády vidí tu paniku kolem koronaviru, radši nám o UFO nic neříkají. 🙂

Další odpovědi
Kepler

To bude trávou nebo lysohlávkami, Ufa radši přerušily návštěvy, když je teď ten omezený režim pohybu.

Edison

Aliendronovi přilétá rodinka na návštěvu. On jim totiž zatajil, že sem cizinci teď nesměj.

aliendrone

No jo, to se občas stává. Hned jak se z toho dostaneš a vrátí se ti zraková ostrost (např. nasazením brýlí), zjistíš, že ty semafory nejsou zas až tak moc zajímavé. ;) :)

BTW – Edisona neber vážně, jen mi závidí zájem rodiny a to, že za mnou přišli, zatímco jemu přišly jen samé příkazy k úhradě, tak je to. ;) :D :D

Fyzik

Co se stalo s tímhle webem? Už se tady nikdo nesnaží seriózně odpovídat? Hvězdy více či méně opravdu mění svoji zdánlivou barvu, a to nejvíce blízko nad horizontem. Je to způsobené pohyby atmosféry, doma jsme tomu říkali tetelení vzduchu, jinak též fata morgána.

led

1 – Lietadlá stále lietajú, je len obmedzená letecká doprava
2 – Úporná snaha „vidieť v tme“ vyvoláva rôzne obrazce klamného videnia
3 – Aliendrona prenasledujú medzigalaktickí daňoví úradníci

led

Fyzik, toto nie je odborný web, kde treba vážiť slová.
Prirodzene seriózne otázky a odpovede nájdete aj tu, napriek tomu, že stránka nie je postavená na príncípe odbornosti ale ako vkladanie otázok a odpovedí na ne.
Okrem toho, uvedomte si že aj v zdanlivo ľahko humorných až smiešnych príspevkoch možno nájsť ten pravý „liek na zdravie“, či ten chýbajúci mikrodielik do záverečnej fixácie stavebnice.

DoTazatel

@Ametyst, mimozemšťani mají smůlu, taky musí do karantény (vybrali si blbou dobu) :'D

Ametyst

Nojo, sedí někde ve vládním bunkru s filtrovaným vzduchem. 🙂