nabubindes

Právě mně přepadl hlad! Chce to snídani! Udělám si kus roštěné na roštu! Jak jste na tom, jíte hovězí maso?

Doplňuji:
jo ale musel jsem to podepřít jednou slivovicí a bernardem, povedlo se kocour sedí a čeká co mu přistrčím. ne že bych takto snídal denně, ale dnes mně to napadlo a bylo čerstvé maso po ruce. mám rád vařené maso, taky guláš dělám z kližky. no dojím než mi s masem uteče kocour…

Nejlepší odpověď
Bumbes

Já kupuju kližku, nebo přední – umím si vybrat hodně libové s velkými „oříšky“. Vařím z toho všechno, dokonce i svíčkovou.
Na vývar morkové kosti s blánami a šlachami z očištěného masa.
Snídám nejraději svačinové polévky husté tak, že v nich stojí lžíce.

Další odpovědi
panenka

Ano Hovězí maso jím dělám z něj řízky,Znojemskou roštěnoua spoustu dalších jídel které se z Hovězího masa připravují.

annas

Já kupuji kližku nejčastěji na guláš, občas z předního masa vařím polévku. Uvařené maso pak sníme s křenem.

oskar

Takový hovězí gulášek to je věda.K snídani jsem měl míchaná vajíčka se slaninou.

anonym

Byly doby,kdy jsem snídával biftek.To jsem měl možnost koupit celou „nudli“ za 100 kčs.

martina1

Já hovězímu moc neholduji,ale dobrý guláš od manžela vždy ráda sním.Ale vařit ho musím,kvůli dětem a manželovi.My máme domácí hovězí od známých a do obchodu bych pro něj už nikdy nešla.Jsou to asi 2 roky,co jsem koupila hovězí na guláš,prý z mladého býka.Ha,ha.To musela být kráva veteránka,protože ani 3hodiny v papińáku ho tenkrát neuvařily do měka.

Fallen Angel

jím hovězí, vepřové, kuřecí, ryby, jídlo od číňanů (tam si netroufnu říct, co je to za maso 😁 ). Nevyšplhali jsme se na vrchol potravinového řetězce, abychom jedli jen zeleninu, no ne? 😁

ReHu

Z hovězího nejraději gulášek. Nebo plátek k omáčce.

Michal

Ano, jím a nevidím důvod,proč ne.