Právě jste vyhrál(a) zdarma týdenní poznávací zájezd do jedné z těchto evropských zemí. Jakou si zvolíte?

Doplňuji:
.. a napište proč zrovna tu či onu zemi, díky! 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Irsko

Kvůli přírodě,koním,kel­tským tradicím,pivu a whiskey,vesnické architektuře…a pojedu tam za své…:D

Další odpovědi
Lucijej

Irsko

Doplňuji:
Irsko, Skotsko a Island jsou moje nej :o)

mojitek

Norsko

Mě ale nic o ňáký výhře nepřišlo .. 😉

Damiana

Francie

Ale musí to být v létě a do Provence – kvůli světlu na malování!
Kdyže jedu?

IK

Švýcarsko

Za týden si myslím že by se dalo vidět kus pěkné přírody do které bych si bez doprovodu nikdy netroufla.

suaeda

Irsko

Doplňuji:
Lákalo by mě Irsko.

pusinka50

Francie

Doplňuji:
ale jinak mám čím dál větší pocit, že všude dobře, ale doma nejhůře…

Drap

Nizozemí

Nizozemsko bych si nezvolil . Zvolil bych jinou, bohužel možnosti této ankety mi to nedovolují. Ta země by byla Finsko

ondra07

Španělsko

Mám rád teplé země, hlavně, když tam je moře. Nejraději mám Řecko, pak bych asi navštívil Španělsko a Itálii. :)

auluk

Irsko

Doplňuji:
Narodil se zde zpěvák z mé oblíbené kapely ale to je vedlejší a je tam opravdu krásně .

Kopta

Irsko

Doplňuji:
Lákají mě snad všechny vypsané, ale rád bych se podíval na „Zelený ostrov“ se Sv. Patrikem bez hadů, dobrou whiskey a Guinessem.

venkovan

Švýcarsko

Dneska je tu veselo – „vyhrál jste zájezd“.
Ale když už, tak Švýcarsko v zimě. Zajel bych do hor za svišti a týden si s nimi oddáchnul.