Právě jsem se nadlábnul…

… polévky z červené řepy,moravských brabců se zelím a brambory! A co vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Cerstvy preclik s chlebem !!
( odpoledne jdu na jidlo s kamarady , tak proto ) 🙂 -iv-
Jeee , chtela jsem napsat s maslem a napsala s chlebem !! Uz to nevymazu , jsem to proste ja !! 🙂 -iv-

Další odpovědi
tom004

Tu ČŘ,jsem „neslyšel“,i napsat zkratku mi dělá problém,a jinak,už jsem někdy v týdnu odpovídal,cha­lupa,grilování všeho možného,včetně zeleniny,jenom ty ryby jsou potvory. :)) Dobrou chuť všem.

dědapetr

Právě vytažené čerstvé domácí klobásy z udírny a k tomu křen,čerstvý chléb.K večeři uzené koleno.

slad08

Zeleninová polévka zahuštěná jíškovými pucky a ovocné meruňkové knedlíky. Výborný :)

hanulka11

jak čerstvý preclík s chlebem???? to neznám-hihihihihi