samicek333

Právě jsem narazila na zajímavou otázku, co je horší?

Nejlepší odpověď
Vlk-Gabriela

být nespravedlivý

Kdyby se zvíře slitovalo nad každou ulovenou kořistí, tak by nevedlo příliš dlouhý život. A naopak právě tím, že zabije se nejen nají, ale také napomůže k přírodní rovnováze.

Další odpovědi
hanulka11

nemít slitování

olaxD

nemít slitování

když nemáš slitování tak to je horší

MILAN1961

být nespravedlivý

rosinka

nemít slitování

Nespravedlivost je více relativní, a dá se třeba i napravit. Problém vidím v čase. Nemít slitování bývá otázkou rozhodování v krátké chvíli a napravit se většinou už nedá a víc ublíží. Bohužel jdou „obě holky“ často ruku v ruce spolu.

Meropa

být nespravedlivý

WeeBear

být nespravedlivý