BEAES

Právě běží…

Na samotě u lesa****krásný film ze života, jak se vám líbí?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Kam? kam běží?

Další odpovědi
panenka

Taky se na ten film dívám mě se takové filmy líbí a ještě mám ráda Homolkových všechny 3 díly 🙂

aramah

Je to hezký film ( prší a prší)jako teď u nás.

quentos

nesleduju ho, ale maminka se mu tady chláme i poněkolikáté, říká, že pro její generaci je to nesmrtelná klasika, ale my mladí už tomu prej nemůžeme rozumět

Jahoda

Ne, teď se na tento film nedívám. Koukám na kanál Hallmark, kde běží Právo a pořádek…

Bumbes

Zjišťujeme, že už film známe pomalu nazpaměť, docela zajímavé předjímat příchozí dialogy. Ale stojí to za to, se opět podívat.