mosoj

Pravdivá realita ?

http://img.na­dapenny.com/t20/113­14/nadap043919252­350231.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Jsem přesvědčen, že takhle to vidí snad více než polovina soudného národa

Další odpovědi
dědapetr

Ano tvrdá a pravdivá realita o které se přesvědčuje stále více lidí.Dík za článek.

anonym

Nejen Zbyšek takhle smýšlí,dávám mu za pravdu a tobě bodík za zveřejnění!

anonym

Zadna vlada ( podle me ) neudelala nikdy nic pro lidi , kterym vladla . Pouze pro sebe.
A obavam se , ze to ani v budoucnu nebude jinak. -iv-

rosinka

  • iv- má sice pravdu, ale lepší vláda, než je tato, určitě být může, a věřím, že i jednou bude…

eLx

Jo, „pravdivá realita“, všichni jenom kecaj…

Co dělá pan Zbyšek kromě mluvení? Našel způsob jak to změnit? Nadává a staví se do role mučedníka, ale takovejch je. Všichni jenom mluvěj a mluvěj. Další verbální revolucionář. Nuda.