Avatar uživatele
bolak

„Pravděpodobně vám byl podvržen odkaz…“ co to znamená?

Teď jsem hodnotil odpověď Terryle a několikrát zasebou mi to vyhodilo tuhle hlášku.
Co to přesně znamená, k čemu je to dobrý a proč se mi to děje?
Doplňuji:
kropitko: Ale mě ta chyba vyskočila ne u hvězdy ale při udělení palce. A tam je otázka „rozkliklá“ vždycky ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nemohu-hodnotit-take-se-vam-toto-ukazuje
Doplňuji:
To se omlouvám, já to špatně četla a dělá to pořád? Mně to jednu dobu dělalo, když jsem měla otevřené odpovědi.cz ve dvou oknech,,tak nemohlo to být tím??

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Pravděpodobně vám byl podvržen odkaz. Pokud se domníváte, že se jedná o chybu, napište zprávu na info@odpovedi.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

kropítko: já mám otevřený odpovědi asi v 18 oknech, ale většinou mi to normálně funguje. Stalo se mně to zatím jen párkrát. Jediný co mě napadá, že by to mohlo být tak, že jsem tu stránku s otázkou zavřel, pak jsem si vzpomněl že jsem to zapomněl ohodnotit, tak jsem ji otevřel znovu a kliknul na palec ještě dřív než se ta stránka stihla celá načíst a proto si web myslel, že jsem bodoval z odkazu.

A nebo ještě druhá možnost, že to bylo tím že jsem tu otázku otevřel přímo z mailu (což většinou nedělám) a chyba je teda někde v tom automatickým přeposílání odkazů do do e-mailové schránky. Nic jinýho už mě nenapadá. Třikrát to nešlo, počtvrtý už mi to ten palec uznalo, takže se vlastně nic nestalo, jen mě zajímalo proč se to děje.

před 4510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Hm, to je možný, teď si vzpomínám, že se mi to také stalo s odkazem z e-mailu,,tak to jo, ale čím to je, to netuším,,:-(

před 4509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

hanulka11: já spíš čekal nějakou tu odpověď, né zopakování mojí otázky :)

před 4510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

já ti poslala to co odpovídají na otázku …pošli email na tu adresu a bude ti adminem odpovězeno

před 4510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

myslím že ta adresa je nějaká slepá ulička, už jsem tam poslal asi 60 nápadů, co by se mi tady ještě líbilo, ale nikdo nikdy nereagoval :))

před 4510 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek