Pravda či lež? Týká se to tématu dne-kouření!

http://freeglo­be.parlamentni­listy.cz/Arti­cles/1599-koureni-vas-muze-zachranit-pred-rakovinou-plic-.aspx

Nejlepší odpověď
briketka10

I když kouřím, jak fabrika, tak tomu nevěřím,
protože ten článek byl publikován v roce 2012
a myslím, že od tý doby vymysleli vědci další
ptákovinu 😁
Doplňuji:
Pumík

zuby na svůj věk mám krásně bílý,jak
mě chválí moje zubařka prý na rozdíl
od ostatních, kteří nekouří 😁

Další odpovědi
Quimby

Heh, jedna radioaktivní částice a dostanu rakovinu. Škoda jen, že má každý živý tvor v sobě miliardy radioaktivních částic…

gecco

Jasně, že je to pravda…
Ničím jiným se už přes 30 let neutěšuju…
😉
Ale je asi ´pravdou´, že onen hlen opravdu – v jistých situacích, plíce chrání. Su alergik – a vždycky, když jsem měl potíže s pylem a zapálil jsem si, potíže se zmírnily – já si to vysvětloval tak, že organismus ´pochopil´, že může být hůř – nyní chápu, že jsem si vytvořil ochrannou vrstvu…
😉
___
Ne – samozřejmě, že je to blbost – inu, Parlamentní listy…
😉

anonym

Není to pravda,ale byla to „pravda“ za doby Kolumbuse.Podle mého názoru je háček v tom,že když si dlouhodobý kuřák v pokročilém věku nezapálí,tak pocítí to samé jako narkoman užívající heroin,který když nemá dávku,tak ho bolí břicho,tabák uklidňuje,protože když si zapálíte,tak utišíte svoje závislácké choutky nic víc,jde o pravdu ve skryté lži,četl jste bibli?
Doplňuji:
http://www.zsf­.jcu.cz/cs/zsf/j­ournals/preven­ce-urazu-otrav-a-nasili-old/jednotliva-cisla-podle-rocniku/2011/1-2011/vliv-tabakoveho-koure-na-lidsky-organismus-full

marci1

Jak říkají politici „Nepravda“. 🙂
A to si představte, že jednou budou třeba chodit kuřáci k lékaři pro recept a pro cigarety do lékárny. 🙂
http://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/islandska-revoluce-cigarety-bude-predpisovat-jen-lekar/r~i:arti­cle:707164/#ut­m_source=centrum­HP&utm_medium=new­sbox&utm_conten­t=B

arygnoc

ja to tvrdím stále – NIKTO nepreukázal priamu závislosť vzniku rakoviny pľúc z fajčenia.
práve naopak, poznal som kopec nefajčiarov (nech im je zem ľahká), ktorí odišli na večnosť práve vďaka rakovine pľúc.

všetkých chorých na rakovinu pľúc je iba 25% fajčiarov, to znamená, že majú o polovicu menšiu šancu (ak počítame, že fajčí 50% obyvateľstva), ako nefajčiari, že dostanú rakovinu pľúc.

stačí si do gúglu zadať >rakovina plic statistiky<

;-Q

Pepa25

arygnoc: no nevím jestli stačí, zadal jsem do googlu dané heslo a vyskočil mi web kurakovaplice.cz kde píší, že „90% ze všech pacientů, kteří mají nádory plic jsou kuřáci“ … 😉 Na wiki píšou, že 90% je to u mužů, u žen jen 70% http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kar­cinom_plic#Kou­.C5.99en.C3.AD

briketka10

Pumíku

nee po přečtení Tvého článku PDF si zasloužíš
nominaci jdu na kurz pro nekuřáky sama to totiž
nedokážu a zaplatím tu částku je drahej, ale co
vyplatí se to pro mý zdraví 😁

anonym

No každopádně se vyplatí nekouřit a pokuď vám můžu poradit tak toho nechte zavčas,ti terapeuti vám udají,tak možná nějaký směr,abyste v sobě našla onu silnou vůli,ale musíte chtít sama nebo bude vaše investice zcela zbytečná,ale třeba se tam ještě zamilujete a jak známo láska hory přenášííí…

briketka10

😁

anonym

briketka10 – „Když tělo do hrobu,tak zhuntovaný“

anonym

…já osobně sice nekouřím,ale oceňuji,že jste upřímná a ne povrchní jako američan z vysočan.

anonym

p.s.Jsem spíš po mamě,děda byl z otcovi strany,ale to se na vás nejspíš nevztahuje leda,že byste byla moje pokrevní setra Rybana.

anonym

panenka Chucky – Vy mi připomínáte mého zdatného dědečka,který kouřil doutníky,neměl zuby a dásně měl jak betón,kálel černou vodu,protože měl míslo jater šutrák a přes to se dožil úctyhodných 83 let…
http://www.zsf­.jcu.cz/cs/zsf/j­ournals/preven­ce-urazu-otrav-a-nasili-old/jednotliva-cisla-podle-rocniku/2011/1-2011/vliv-tabakoveho-koure-na-lidsky-organismus-full...pochopil jste bibli?

anonym

…pochopil jste bibli?