dust8

Praváci obvykle žvýkají na pravé straně, leváci na levé. Je to automatické, či to máte někdo jinak?

Zajímavost č.183 zde: http://michal­.skrabalek.cz/na­zory/300-zajimavosti-o-lidech-prirode-a-vesmiru

Nejlepší odpověď
dubraro

Já to mám naopak.

Další odpovědi
Rokio

Já nežvýkám vůbec. Žvýkání je neslušné a v Singapuru dokonce trestné.

anonym

zjevně to není pravda, jsem pravák a při žvýkání preferuji levou stranu, … takže to nejspíš nemá žádnou souvislost. Dalšími těmi „zajímavostmi“ bych si neplevelil hlavu, budou nejspíš obdobně „věrohodné“ (rozuměj: vycucané z prstu).