chatrc

Přátelství přes internet nebo přátelství opravdové?

Facebook
Google+ Jsou to opravdová přátelství nebo lidi
Gmail co nám lžou?
Twiter

Nejlepší odpověď
www

Opravdové přátelství může existovat jen s osobnou, kterou důkladně znám celá léta, znám tedy její povahu včetně kladů a záporů, dobré vlastnosti stejně jako ty ostatní, vím co znamená její mimika, atd., atd.
Přátelství přes internet (nezáleží na poskytovateli) toto ale neumožňuje.
Tedy odpověď:
jednoznačně považuji za přátelství jen to ‚opravdové‘ 😉

Další odpovědi
quentos

Na takto položenou otázku se dá odpovědět leda „ano“ a „ne“ (bez čárky před nebo se nejedná o vylučovací způsob). Za mě tedy „ano“ – jedno z toho určitě.

gecco

Až tobě jednou – časem, dá ´život´ pár facek – to se budeš divit…
:-OO
___
Nevěř nikomu, koho osobně neznáš…
A i tomu, koho sice znáš osobně, ale ne dlouho (a za vypjatých situací) věř s velikou obezřetností…!!
___
Tedy nevěř ani mně…
;-DDD

klumprt

Opravdové přátelství vyžaduje osobní kontakt. Někde jsem dokonce slyšel, že přítel se nepozná podle toho, že tě pozve na návštěvu, ale podle toho, že na návštěvu přijede.
Že mi někdo lajkuje obrázky děcka na facebooku, není pro mně až tak důležité. Vážím si ale toho, že jsem byl třeba požádán o roli svědka na svatbě, nebo „kmocháčka“ na vítání občánků.