matewr

Prášky na vyvolání naprostého „okna“? – tvorba zápletky pro vypravěčskou hru

Otázka je jednoduchá. Existuje nějaká přímá cesta ve farmacii ve formě orálního užití (prášky, sirup…), která by vyvolala stav naprostého zapomnění člověka na věci následující? Například, by je užil v 6:00 a nadále normálně fungoval až do druhého dne, ale nic by si z toho nepamatoval. Věřím, že určitě něco takového existuje v přírodní podobě, ale zajímalo by mě, zdali je možné i ve farmacii najít takovýto druh medicínky. Nebojte se, nehodlám to používat, jedná se jen o průzkum, tvořím zápletku k jedné rpg vypravěčské hře. Pokud by to bylo možné, název by byl super. Díky za odpovědi.

Odpovědi
Agneta

Věřím, že něco takového může existovat, ale aplikuje se to asi „potom“ a né předem.:DDD
Název si vymysli, nemusí odpovídat pravdě, jde přece o vypravěčskou hru :D