sykorka13

Jsou prášky na spaní pouze na předpis nebo jsou volně prodejné?

Doplňuji:
Jedeme na dejme tomu tábor a chceme udělat Kanadskou noc (vtípky) a potřebujeme prasky na spaní, na jedno použití :). Kolik cca stoji ty prášky volně prodejné?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jsi nějak mentálně retardovaná???

Prášky na spaní jsou lék, ne hračka pro kanadskou noc, uvědom si, že pokud by je požil někdo třeba se skrytou srdeční vadou, nebo jinou nemocí, tak by ho to mohlo i zabít!!!

Jsou pouze na předpis. To volně prodejné je doplněk stravy, třeba ve formě čaje.

Další odpovědi
arygnoc

tie voľne predajné sú neúčiné.

:-Q

tie na predpis oblbujú.

setapouch

Takovéto kanadské žertíky odměňuje trestní zákoník celkem hezkými sazbami.
Doplňuji:
Uvedení do stavu bezbrannosti považuje trestní zákoník za násilí, navíc by to bylo pravděpodobně spácháno organizovanou skupinou, takže se zvýšenou sazbou. Tohle opravdu není žádná sranda.

anonym

Upřímně – máš dost hloupé nápady (řekl bych telecí – ale tohle by ani to tele nenapadlo)…
A co jed? – nebylo by lepší dotyčnou/éhou rovnou otrávit???
:-O

marci1

Prášky na spaní jsou jen na lékařský předpis a jen pro osoby starší 18ti let. Požitím jedné takové tablety může dojít k velmi závažným nežádoucím účinkům, jak u dospělých, tak ještě ve větší míře u dětí ! Vymyslete si něco, co nikoho neohrozí.:-(

Mirdas

Doporučuji se na kterékoliv prášky na spaní vykašlat! Je to jen oblbovák, který časem budete potřebovat častěji a ve ětším množství.
Nešlo by se před spaním například utahat, nebo i jinak rozptýlit ?

mosoj

Zábava za všechny prachy. Oúú .