Prášky na spaní

prodali by me prášky na spaní??!
za kolik by se dali sehnat v lékarne?

Nejlepší odpověď
briketka10

neprodali, uvař si mlíko s medem nebo meduňkový čaj, na prášky si nezvykej zvlášť ne na spaní jsou hodně návykové..

Další odpovědi
hanulka11

prášky na spaní jsou na předpis a nejsou vhodné pro děti

mosoj

Na spaní jedině v železářství kladivo.

Doporučuji si udělat o víkendu takovou 10 km procházku trochu rychlejším tempem a budete spát jako mimino. Závěr může být i erotický v tom horším případě i autoerotický.

jendahun

Já někdy používám kapky od firmy „Herba Vitalis“ – Uklidňující směs.Je to z meduňky,kozlíku a srdečníku.Pár kapek před spaním do sklenice vody a spím v pohodě.Nevím,ko­lik to stojí dnes,mám zásobu z loňska a tehdy stála lahvička 30ml…48 korun.

Pájo

Prodají Vám je na předpis.

Pokud je to vážné, navštivte lékaře a svěřte se mu.
Info ohledně úhrad: vydání těchto přípravku je vázáno na recept, pojišťovny ale nic nehradí → pacient hradí v plné výši, regulační poplatek za položku na receptu se v tomto případě neplatí… o přesných cenách se informujte ve své lékárně.

Pokud to není vážné, doporučil bych některé potravinové doplňky nebo čaje…

Prášky na spaní (tzv. hypnotika) Vám pomohou usnout, přispívají navození přirozeného spánku. Jsou na místě v případě, že hrozí psychické zhroucení i fyzického vyčerpání z nevyspání, obtížného usínání – a ostatních poruch spánku ap.. Užívají se ke krátkodobé léčbě (doba léčby nemá překročit 4 týdny). Na trhu v ČR jsou Zolsana, Zolpinox, Stilnox, Hypnogen, Eanox (tyto všechny jsou na lékařský předpis a určeny pro dospělé).

Volně je na podporu spánku např. Hypnox, Hypnox Forte – přírodní přípravky.
Pomoci mohou čaje s kozlíkem, chmelem, třezalkou, meduňkou..
L-theanin (v zeleném čaji), jmenované horké mléko (kakao)…

Dobrým, leč často opomíjeným způsob je opravdu fyzická aktivita (sport nebo manuální práce), která Vás unaví a dá Vám zapomenout na starosti.

Doplňuji:
A pokud naopak celé dny manuálně dřete, je na místě relax (masáž, koníčky, plavání, turistika).. a zamyšlení, jestli způsob, jakým žijete teď… je dlouhodobě udržitelný ve vztahu k vašemu psychickému zdraví. Pokud je to období přechodné, vyplatí se vydržet, pokud trvá příliš dlouho, je na místě ZMĚNA.

lexx

Prodali, léky jsou velký byznys a lékárník rád poradí. Ceny neznám.