gnr54

Prašky na nervy!!

Je možné aby člověk který bere prášky na hlavu, mohl jezdit autem?

Nejlepší odpověď
mosoj

Co to je prášky na hlavu ??
Pokud mu to doktor vyloženě nezakáže je to pouze na řidiči.

Spíš si myslím, že dost řidičů by ty prášky na hlavu potřebovalo. Už se nejen fackují ale i střílí. Dnes jsem to viděl na vlastní oči v Plzni. Řidič zastavil v křižovatce, zdržoval všechny ostatní, vystoupil a nafackoval chodci. Je přeci svoboda, že.

Další odpovědi
anonym

Jezdit může (technicky vzato),ale porušuje zákon.Na krabičce s takovými léky je jasné varování.
Jezdit může leckdo. Chytili zlitého řidiče,který měl ještě obuté brusle.To není vtip.Mrkněte se na Seznam.
Doplňuji:
Jsou to chlácholidla.Takže to ovlivňuje nerv.soustavu. Takže........
Řekl bych.

allayne

Ano, je to možné. V příbalovém letáku je vždy napsáno, zda-li není těmito léky ovlivňována pozornost řidiče a zda-li tedy může řídit, či ne.

oskar

Záleží na tom jaké léky.

Radovan M

Jezdit si může jak chce ale myslím že by neměl jezdit na veřejných komunikacích

Michal

Záleží o jaké léky jde. Ve většině případů mají tlumivý efekt,který časem může vymizet.Já bych jízdu autem nedoporučoval.Celou věc bych konzultoval s lékařem,který ony léky napsal.

anonym

DOBRY DEN.Nesmí a a je to dokonce trestné.Nejenže ohrožuje na životě sám sebe,ale ohrožuje ostatní lidi.Dokážete si představit,že by v tomto stavu mohl přejet maminku i s dítětem? Tohoto člověka by bylo zapotřebí nahlásit třeba anonymně aby neublížil sobě a ostatním lidem.Neodsuzuji toho člověka,ale lidský život je příliš drahocenný než aby takto kdokoliv jednal!!!ZDRAVI VAS ZAJPO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

anonym

Myslíte pana Luboše Laciny dálničního piráta z D1? Zdá se že je to možné.