Venda18

Prasklý displej Iphone 6, vztahuje se záruka?

Asi v půlce dubna 2015 jsem si koupila Iphone 6 z eshopu Poltrade mobil. Dnes mi, mobil spadl na zem a trochu mi praskl displej, jde to opravit zadarmo, když je to v záruce nebo budu muset zaplatit? Pokud ano, můžete mi doporučit někoho v Olomouckém nebo Moravskoslezském kraji, kdo to udělá levně a rychle? Děkuji

A jak dlouho takový mobil vydrží? Nezačne více praskat sklo? Zrovna nemám peníze na opravu.

Odpovědi
zelí

Jestli nemáte pojištění proti nehodě tak si to pěkně zacvakáte. Oni by asi přišli na buben, kdyby každému nešikovi platili nový displej.

Nechápavé

Na to se už záruka nevztahuje,tohle neni chyba telefonu ale vlastní zavinění…

A ještě k tomu si ho koupila z nějakeho podovneho obchodu