zjentek

Prasklé žebro nebude bolet už po šesti týdnech od úrazu?

Nejlepší odpověď
jáára

Bude bolet klidně půl roku.

Zdroj: Zkušenost. Několikrát.

Další odpovědi
Meclik

Záleží asi na organizmu, jak se s tím popere. Říká se, čím je člověk starší, tím se ty kosti hojí hůře.Zvláště poté u výší věkové hranice. Důležité také poctivé léčení.Naštěstí z nalomenýma žebrama se po venku létá dost blbě. ;)

led

Môže a nemusí. Záleží od vašich dispozícií pri hojení a schopností eliminovať (potláčať) prípadnú bolesť. Dá sa s tým žiť.
V niektorých prípadoch budete schopný na základe prejavujúcich sa príznakov bolesti predpovedať počasie. Jednoducho bude z vás „rosnička“ https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-pocasi/262695/umi-rosnicka-predpovidat-pocasi-mytus-nebo-pravda.html

paul1

Pokud si dobře vzpomínám, tak se mi bolest ztratila asi po 1 – 2 měsících, už je to dost dávno, ale občas, např. při kosení trávy se mi bolest trošku ozývá

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.