rady74

Prasklá šnečí ulita

Chci se zeptat,dcery mají 2 šneky velký a vzali jednoho do ruky a udělali mu prasklinu na spodní části.Je to na spodní části ulity,kde je křehčí.

Nejlepší odpověď
www

Pokud je to skutečně jen prasklina, šnek si ji sám zacelí a bude dál prosperovat.

Další odpovědi
iwrana

A otázku máte jakou?

elektrikář

Jak vidíte šneci nejsou na hraní stavění. Nsemí padat z výšky na zem. Nechte je v klidu časem si šnek sám opraví.

kwisty

To se zacelý, ale kdyby byla hlubší a nezacelila se třeba měsíc dva tak to skuste sádrou tady jak to provést:

Zdroj: www.achatina.cz/vi­ew.php?cisloclan­ku=2009080001