esopeso

Praskla mi plast. vana. Je to u dna – existuje nějaké lepidlo, nebo poradíte jak to spravit? Děkuji

Nejlepší odpověď
milank

Taková oprava bude dost problematická – podle rubové strany se jedná zřejmě o laminátové jádro s povrchovovou úpravou dělanou složkami epoxidových lepidel. Myslím, že by bylo třeba prasklé místo vybrousit (další otázkou je jaká je prasklina)a přelepit – přelaminovat. Po vytvrzení spoje by se snad mělo vybroušené místo zalít řidší směsí epoxidového tmelu, přebrousit a nakonec udělat povrchovou úpravu. Hrozná práce s nejistým výsledkem – nakonec skončíte stejně u nové vany – materiál na takovou opravu – aby byla kvalitní bude stát dost peněz a jistota kvality spoje není velká.