Shizuka

Praskání v uších

půl roku nevím jak dlouho to trvá ale dlouho… mi praská v uchu když polykám nebo když se hodně nadechnu nebo vydechnu tak mi prostě praskne v uších … je mi 14 a mám rozštěp , myslíte že je možné že by to bylo tím rozštěpem ? Byla bych hodně ráda pokuď mi by někdo poradil jak bych to mohla vyléčit nějakýma práškama protože se docela bojím jít k ušnímu :/ :)
Děkuji předem ^.^

Nejlepší odpověď
Pájo

Návštěvy ušního se neboj a neodkládej to. Může tam být zánět a určitě si nechceš poškodit sluch, kdyby to tak bylo. Ať máš od toho brzy pokoj.

Další odpovědi
Hohny

Běžte co nejdříve k ušnímu, nejspíš to nebude nic vážného a udělají vám jen výplach (nic bolestivého) a dostanete kapky. Ale opravdu to neodkládejte, já tam šel, až když mě to začalo bolet a prošel jsem si peklem následující týden na dovolené v cizině.