LucinkaLLL

Prání k NOVÉMU ROKU.

Jak se píše přání do nového roku pro moje zákazníky (když jsem podnikatelka) a chci to napsat na stránky na internetu. Jak by jste to napsali (text+kde velký písmenka)..

Odpovědi
Hamon

Jestli jim přeješ hezký pouze první den roku, pak hezký Nový rok. Jestli jim přeješ hezkých dalších 365 dní, pak hezký nový rok.

marci1

Vážení zákazníci, děkuji Vám za projevenou důvěru. Do nového roku 2014 přeji pevné zdraví, štěstí, hodně pracovních a osobních úspěchů.