Anikitos

Prali jste se někdy?

Byli jste někdy ”nuceni” někoho uhodit? (Výchovná facka dítěti se nepočítá).

Nejlepší odpověď
Emefej

V mládí jsem k tomu byl okolnostmi párkrát donucen.

Další odpovědi
Kelt

A měl jsem proto žákovskou knížku plnou poznámek, že se peru.

dubraro

V dětství. S nevalným výsledkem.

jirka F

Nikdy jsem se doslovně nepral.Spíše došlo jen k postrkování.

Muffz

Jednou na střední jsem dal jednomu třídnímu prudičovi a šikanátorovi pěstí, odletěl metr dozadu, praštil se o lavici a zůstal ležet na zemi. V tu chvíli ve mně zatrnulo a od té doby se vyhýbám fyzické konfrontaci. Ne že by to nešlo, spíš mám obavy, že to neodhadnu a přeženu (vzhledem k těm letem v posilovně a u boxovacího pytle nad tím pak těžko člověk pod vlivem adrenalinu přemýšlí). A platit někomu za ublížení na zdraví nehodlám.

ivzez

Ne.

Rokio

Ano, pral.

Pral jsem se například se svým kamarádem Michalem, přičemž se jednalo o přátelskou rvačku. Dále jsem se například nedobrovolně pral se svým bývalým spolužákem na OA, protože jsem si z něj dělal legraci. Také jsem se pral s Jaroslavem, protože jsem ho vyprovokoval a nechtěně přitom rozbil okno.

aliendrone

Aliendrone a prát se? No z čeho mě to podezíráš? ;) :D :D Já VŽDYCKY pouze diskutoval pěstně fyzickými argumenty! ;) :D